Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketa: ,

ClevaSleep® Pod Këllef

Këllëf i butë për ClevaSleep® Pod që përshtatet mbi ClevaSleep® Pod tuaj. Në dispozicion në rozë të butë dhe blu të butë. Mund të lahet në lavatriçe dhe të thahet në tharëse.

Share:

Këllëfi ClevaSleep® Pod, me ngjyra të bukura të buta, përshtatet mirë për të krijuar një vend të bukur dhe komod për foshnjën tuaj për të pushuar, dremitur dhe luajtur. Me sythe të shtuara, ju lehtë mund të bashkëngjitni ClevaSleep® Pod Play Arch për të inkurajuar zhvillimin e foshnjës tuaj. Material i ajrosur, hipoalergjik, i ekuilibruar me pH. Mbulesa ka një zinxhir të sigurt. Mund të lahet në lavatriçe dhe të thahet në tharëse. Në dispozicion në rozë të butë dhe blu të butë. Madhësia: 87cm x 52 cm.
Kujdes: nuk përfshin jastëkun ClevaSleep® Pod.

Ngjyra Clevamama

Green, Pink