Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 249 Etiketa: ,

Clevamama® Tencel® Këllëf mbrojtës kundra ujit për dyshekun

Ndihmon në mbajtjen e thatepë dhe të rehatshme të vogëlushit tuaj. Bërë me 100% Tencel® është natyrshëm anti-mikrob, rezistent ndaj pluhurit, bakteret dhe alergjenët. Është ideale për foshnjat me lëkurë të ndjeshme.

Share:

6Këllefi me mbrojtësin e dyshekut Tencel i papërshkueshëm nga uji është krijuar për t’ju ndihmuar ju dhe vogëlushin tuaj përmes stresit të trajnimit gjatë natës për tualetin. Bërë me 100% Tencel, me fibra që rrjedhin nga burime të qëndrueshme druri, është natyrshëm anti-mikrob, rezistent ndaj acareve të pluhurit, baktereve dhe alergjenëve. Isshtë luksozisht i butë, i frymëmarrjes, i papërshkueshëm nga uji dhe thith shumë më tepër sesa pambuku duke siguruar një klimë të thatë dhe të shëndetshme për të fjetur. Tencel® bashkon avantazhin e shumë fibrave që e bëjnë atë aq të hollë sa mëndafshi, aq të fortë sa poliesteri, aq të freskët dhe të këndshëm për tu prekur si liri dhe aq të ngrohtë sa leshi. Me një poliuretani të papërshkueshëm nga uji nën shtresë dhe 360 ​​° llastëk për vënie të sigurt është një mënyrë e thjeshtë, praktike dhe diskrete për tu mbrojtur nga shtretërit e lagur dhe dyshekët e dëmtuar. Ideale për lëkurë të ndjeshme.

Kujdes:

Udhëzimet e larjes: Mund të lahet në lavatriçe. Mos përzierni ngjyra të lehta dhe të errëta. Mos përdorni zbardhues. Thajeni në temperaturë të ulët.
Përbërja e pëlhurës: 100% sipërfaqe Lyocell (Tencel®) & 100% rreshtim termoplastik poliuretani

Zgjidh Masën

40 x 90 x 20 cm, 60 x 120 x 25 cm, 70 x 140 x 25 cm, 90 x 190 x 35 cm