Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 212 Kategori: Etiketa: ,

ClevaMama® Dyshek për krevat – Anti Allergy

Krijoni një ambienti gjumi mbështetës dhe higjenik për të vegjlit me dyshekun kundër alergjisë.
Dysheku ka një barrierë super-efikase anti-kërpudhore dhe anti-mite, me një shtresë të papërshkueshme nga uji. Bashkuar me shkumën tonë mbështetëse të lehtësimit të presionit dhe bërthamën që mund të marrë frymë, ju jep qetësi në kohën e gjumit.
Hipo-alergjik dhe i ekuilibruar me pH, është ideal për foshnjat dhe fëmijët me astmë dhe alergji.

Share:

Astma dhe alergjitë mund të jenë të zakonshme tek fëmijët e vegjël dhe bëjnë një gjumë vërtet të pakëndshëm gjatë natës, kështu që zgjedhja e dyshekut të duhur dhe të sigurt është e rëndësishme. Dysheku Anti-Alergjik ka një barrierë super-efikase anti-kërpudhore dhe anti-mite dhe një shtresë 100% të papërshkueshme nga uji për të mbajtur larg çdo gabim ose pluhur dhe për ta mbajtur dyshekun tuaj plotësisht të thatë, në rast të ndonjë derdhje ose rrjedhje të papritur. Kombinuar me shkumën natyrore hipo-alergjike të mbështetjes së refleksit me bërthamë të frymëmarrjes, ju jep qetësi në kohën e gjumit.

Mbrojtje 100% e papërshkueshme nga uji, ky dyshek mund të rrotullohet dhe kthehet.

Shkumë natyrore hipo-alergjike që siguron shpërndarje të njëjtë të peshës dhe mbështetje shtesë për shtrirjen e shtyllës kurrizore.
Mbulesa e brendshme mbrojtëse me ajrosje për mbrojtje të shtuar.
Mbulesa e jashtme është e butë dhe ideale për lëkurën e foshnjës tuaj, hiqet lehtësisht dhe lahet në lavatriçe.

Kujdes:

Udhëzimet e larjes: Mbulesa e dyshekut që mund të hiqet mund të lahet duke ndjekur udhëzimet në paketim.

E RËNDSISHME • Të gjitha produktet e shkumës janë të paketuara për siguri dhe transport dhe kërkojnë kohë kur të hapen për t'u kthyer në formën dhe madhësinë origjinale. • Ju lutemi hiqni produktin nga të gjitha paketimet dhe lereni të ajroset për një periudhë 48 orësh para përdorimit. • Temperatura optimale e dhomës për performancën më të mirë duhet të jetë 18⁰C.

Zgjidh Masën

60 x 120 x 10 cm, 70 x 140 x 10 cm