Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Baby Water Shoes

Shoöz

Këpucët perfekte të ujit për të mbrojtur këmbët e foshnjës në pishinë, plazh ose liqen dhe gjatë aktiviteteve në natyrë. Shoöz ofron të njëjtin nivel rehatie si një palë çorape dhe i lejon foshnjës të eksplorojë plotësisht mjedisin duke mbrojtur këmbët e tyre të vogla.

Share:

bblüv – Baby water shoes

Këpucët perfekte të ujit për të mbrojtur këmbët e foshnjës në pishinë, plazh ose liqen dhe gjatë aktiviteteve në natyrë. Shoöz ofron të njëjtin nivel rehatie si një palë çorape dhe i lejon foshnjës të eksplorojë plotësisht mjedisin duke mbrojtur këmbët e tyre të vogla.

  • Mbron nga copat, gurët, rëra e nxehtë dhe sipërfaqe të ashpra
  • Pëlhurë e butë dhe e qëndrueshme
  • Mbrojtje nga dielli SPF 50+
  • Tabana ultra fleksibël dhe jo rrëshqitëse
  • Notojnë mbi ujë për të parandaluar humbjen e tyre
  • Lahen në lavatriçe dhe thahen shumë shpejt
  • Përmasat: 12,4 cm x 5,1 cm x 4,1 cm
Masa Bbluv

1-2 Y, 2-3 Y, 3-4 Y, 4-5 Y