Share:

Thermos Food Jar 300g

Foöd Me izolim prej çeliku inoks me dy shtresa, Foöd është aksesori ideal për të mbajtur çdo vakt të nxehtë ose të ftohtë, pa asnjë rrezik rrjedhjeje. Ai përshtatet kudo dhe është i përsosur për udhëtime.

Category:
Tags:

Description

bblüv – Thermos Food Jar 300g

  • Mban ushqimin në një temperaturë të nxehtë (6 orë) ose të ftohtë (8 orë)
  • E bërë nga çeliku inox i i gradës ushqimore 18/8 (çeliku 304)
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Kapaku ka funksion të dyfishtë si tas ose gotë për pije
  • Lugë e palosshme e pozicionuar nën kapak
  • Lehtë për t’u pastruar, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj njollave
  • Kapaciteti prej 300 ml
  • Pa BPA dhe pa ftalate
  • Përmasa: 8.8 cm x 13.8 cm

Additional information

Ngjyra Bbluv

Blue, Lime