Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 546 Etiketë:

Stackable Food Container

Döse

3 tasa me shumë përdorime duke e bërë atë praktike dhe kompakte. Ofron komoditetin e dozave të formulës të ndara në mënyrë perfekte dhe ushqimeve për foshnjat në lëvizje, duke zënë hapësirë ​​minimale në çantën tuaj!

Share:

bblüv – Stackable Food Container

  • 3 ndarje me një kapacitet prej 113 ml
  • Kapak mbrojtës me dorezë fleksibël silikoni
  • Kapak me gyp për derdhje të lehtë
  • Mund të lahet në lavastovilje dhe mund të sterilizohet
  • Pa BPA dhe phthalate
  • Përmasa: 7.6 cm x 17.8 cm