Share:

Original Teething Toy

Lodra më e sigurtë për dhëmbëzimin Argëtues, fleksibël dhe me përmasa perfekte për duar të vogla! Të vegjlit tuaj do ta adhurojnë. Një lodër e butë dhe me tekstura të ndryshme që ndihmon në masazhimin e mishrave të dhëmbëve, duke lehtësuar dhimbjen.

Description

Matchstick Monkey – Original Teething Toy

Një lodër e butë dhe me tekstura të ndryshme që ndihmon në masazhimin e mishrave të dhëmbëve, duke lehtësuar dhimbjen.
Dizajn i lehtë, ergonomik për foshnjat që mbahen nga një moshë shumë e vogël. Ndihmon në qetësimin e mishrave të dhëmbëve ndërsa fëmija juaj argëtohet.

Përmban teknologjinë antimikrobike BioCote® gjatë gjithë kohës, duke e bërë më të lehtë mirëmbajtjen e higjenës orale. Mund të lahet në lavastovilje dhe të ftohet në frigorifer. Silikon i gradës ushqimore i aprovuar nga FDA.
BPA jo-toksike dhe miqësore me mjedisin.

 • Silikon i gradës ushqimore i aprovuar nga FDA
 • Pa BPA, jo toksik dhe miqësor me mjedisin
 • Ideal për stimulimin e shqisave dhe aftësive të shkëlqyera motorike të foshnjës
 • I lehtë dhe practik për t’u mbajtur nga duart e vogla
 • Mund të lahet ne lavastovilje dhe të ftohet ne frigorifer
 • Furçë dhëmbësh para-stërvitore për të ndihmuar foshnjat dhe të vegjlit të mësohen me proçesin e larjes së dhëmbëve
 • Aplikues i xhelit për mishrat e dhëmbëve
 • I butë dhe me teksture qetësuese për dhëmbët e fëmijës suaj
 • Gungat masazhojnë mishrat e dhëmbëve butësisht
 • I përshtatshëm për sterilizim me avull dhe ujë të ftohtë
 • Lartësia: 10.5 cm

Additional information

Ngjyra Matchstick Monkey

Airforce Blue, Blue, Claret, Dusty Pink, Green, Grey, Light Blue, Mint Green, Orange, Pink, Rubine, Yellow