Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Mini Teething Toy

Lodra më e sigurtë për dhëmbëzimin

Një produkt i përsosur për duart e vogla. Një produkt dhëmbëzimi argëtues prej silikoni me shumë tekstura për t’u eksploruar.

Share:

Matchstick Monkey Mini Teether

Një lodër e butë dhe me tekstura të ndryshme që ndihmon në masazhimin e mishrave të dhëmbëve, duke lehtësuar dhimbjen.
Dizajn i lehtë, ergonomik për foshnjat që mbahen nga një moshë shumë e vogël.

Ndihmon në qetësimin e mishrave të dhëmbëve ndërsa fëmija juaj argëtohet.

  • Përmban teknologjinë antimikrobike BioCote® gjatë gjithë kohës, duke e bërë më të lehtë mirëmbajtjen e higjenës orale.
  • Mund të lahet në lavastovilje dhe të ftohet në frigorifer.
  • Silikon i gradës ushqimore i aprovuar nga FDA.
  • BPA jo-toksike dhe miqësore me mjedisin.
Ngjyra Matchstick Monkey

Blue, Green, Grey, Light Blue, Orange, Pink, Rubine, Yellow