Share:

Multi Bowls – 4pk

Sa tasa janë mjaftueshëm? Duket se nuk ka asnjëherë tasa mjaftueshëm në dollap me vogëlushin tuaj. Mëngjesi, dreka, darka, snacks – një tas është i nevojshëm për pothuajse çdo vakt. Ju mund të filloni të ndërtoni koleksionin tuaj të tasave për fëmijë me këtë set.

SKU: 1194
Category:
Tags:

Description

Multi Bowls – 4pk

Duket se nuk ka asnjëherë tasa mjaftueshëm në dollap me vogëlushin tuaj. Mëngjesi, dreka, darka, snacks – një tas është i nevojshëm për pothuajse çdo vakt. A është ky një problem i njohur? Ju mund të filloni të ndërtoni koleksionin tuaj të tasave për fëmijë me këtë set. Ato janë të thellë me anët e larta – të shkëlqyer për të mbajtur vakte ose ushqime. Me bazat e tyre të forta dhe të sheshta, këto tasa të adhurueshëm mund të shkojnë nga tavolina në karrige dhe kudo.

 

Karakteristikat:

  • Set me 4 tasa shumëngjyrësh
  • Tasa të thellë me anët e larta – perfekte për vaktet ose snacks
  • Tasat vendosen së bashku për ruajtje të lehtë
  • Plotësoni setin e ngrënies për fëmijën tuaj me pjata dhe gota që përputhen (shiten veçmas)
  • Lahen në lavastovilje
  • Të sigurta për mikrovalë
  • Pa BPA
  • 6+ muaj