Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Click Lock Tip & Sip Flexi-Straw Cup – 295ml

Poshtë-lart!                                                                                 

Ne e dimë se i vogli juaj mund të lëvizë shpejt në çdo drejtim – tani edhe ai mund të pijë nga çdo kënd! Kjo gotë është gjithashtu e përkryer për t’u përdorur në lëvizje! Jini të sigurt – kjo mund të jetë thjesht gota e ëndrrave tuaja.

Share:

Click Lock Tip & Sip Flexi-Straw Cup

Me gotën e re, fëmija juaj mund ta mbajë atë si një shishe, por të pijë nga një pipzë. Gota me pipzë shpërndan lëng nga çdo kënd. Me kapakun e sipërm dhe funksionalitetin Click Lock™, kjo gotë është gjithashtu e përkryer për t’u përdorur në lëvizje. Munchkin jep garanci 100% zëvendësimi, nëse gota rrjedh! Sigurohuni dhe jini të qetë – kjo mund të jetë thjesht gota e ëndrrave tuaja.

Karakteristikat:

  • Pipza e përkulshme i lejon vogëlushit tuaj të mbajë gotë në çdo kënd
  • Përmban teknologjinë Click-Lock® për një vulë të garantuar kundër rrjedhjeve
  • Pipza fleksibël është e butë për mishrat e dhëmbëve
  • Përfshin furçë për të pastruar lehtësisht pipzën
  • Kapaciteti 295ml për qumësht, lëng dhe ujë
  • Pa BPA, me kapak të sipërm, e përshtatshme në lavastovilje
  • 12+ muaj
Ngjyra Munchkin

Blue, Green, Pink, Purple