Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Gentle Transition Cup – 118ml

Mirupafshim, biberon!

Kalimi në një gotë është një hap i parë emocionues drejt pavarësisë së pirjes, por mund të jetë konfuze për foshnjat që ushqehen me biberon. Bëni ndryshimin më të lehtë me gotën Gentle™ e rezistueshme ndaj derdhjeve!

Share:

Gentle Transition Cup – 118ml

Mirupafshim, biberon!

Kalimi në një gotë është një hap i parë emocionues drejt pavarësisë së pirjes, por mund të jetë konfuze për foshnjat që ushqehen me biberon. Bëni ndryshimin më të lehtë me gotën Gentle™ e rezistueshme ndaj derdhjeve! Dizajni i butë dhe i patentuar i grykës është jashtëzakonisht fleksibël dhe i butë për mishrat e ndjeshme të foshnjave dhe dorezat e lëvizshme e bëjnë të lehtë që ata të marrin drejtimin. Kur është koha për të lënë biberonin pas, ky “trainer” i papërshkueshëm nga derdhja është gota e parë e përsosur për t’u prezantuar.

Karakteristikat:

  • Gota fillestare që ndihmon në largimin nga biberoni
  • Gryka e butë prej silikoni është delikate për mishrat e dhëmbëve të foshnjës
  • Gryka ultra fleksibël lëviz me fëmijën
  • Dorezat e lëvizshme janë të buta dhe të lehta për t’u mbajtur
  • Mbulesat e kapakëve dalin kur jeni nē lëvizje
  • Kapaciteti 118ml për ujë, qumësht ose lëng
  • 4+ muaj
  • Pa BPA
  • Lahet nē lavastovilje
Ngjyra Munchkin

Blue, Green, Pink, Purple