Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Etiketë:

Lunch Bento Box

Kutia jonë bento me aksesorë prej çeliku inox është hapi i përsosur për të vegjlit dhe fëmijët më të mëdhenj që duan të marrin ushqimin me vete! E mban ushqimin të freskët dhe gjithashtu duket e mrekullueshme!

Share:

Lunch™ Bento Box with Stainless Steel Utensils

Kutia jonë bento me aksesorë prej çeliku inox është hapi i përsosur për të vegjlit dhe fëmijët më të mëdhenj që duan të marrin ushqimin me vete! E mban ushqimin të freskët dhe gjithashtu duket e mrekullueshme!

Fëmijët parashkollorë mund të jenë të veçantë për gjithçka – veçanërisht për ushqimin. Munchkin’s Lunch™ Bento Box me aksesorë është këtu për t’ju shpëtuar nga problemet e të ngrënit. E dizenjuar për t’u përshtatur me porcione të vogla dhe duar të vogla, kutia bento është zgjidhja  për drekat e shëndetshme në shkollë. Hidhni qeset njëpërdorimshe dhe paketoni drekën, ushqimet, ëmbëlsirat dhe të gjitha në një kuti të stilit bento që është sa e lezetshme aq edhe praktike. 5 ndarjet sigurojnë që ushqimet të mos bashkohen dhe janë thjesht përzierja e duhur e madhësive për një vakt ushqyes dhe të përshtatshëm për fëmijët. Kutia e drekës bento madje vjen me aksesorët (pirun & lugë) prej çeliku të pandryshkshëm për fëmijë që vendosen direkt mbi kapak.

Karakteristikat:

• Bento box shumëngjyrësh për të vegjlit dhe fëmijët – perfekt për çerdhe, dreka në shkollë ose në lëvizje
• Përfshin aksesorët (pirun & lugë) për fëmijë prej çeliku të pandryshkshëm që fiksohen drejtpërdrejt në kapak për ruajtje të lehtë
• 5 ndarje janë të madhësisë së përkryer për t’iu përshtatur ushqimeve të preferuara të të voglit tuaj – sanduiçe, kuti lëngjesh dhe më shumë
• Dizajn i qëndrueshëm dhe miqësor për fëmijët, i kompletuar me një dorezë
• I sigurt në lavastovilje për pastrim të lehtë
• Përshtatet me shumicën e çantave të shpinës me madhësi për fëmijë
• 18+ muaj
• Pa BPA

Ngjyra Munchkin

Green, Yellow