Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 339 Kategori: Etiketë:

Shampo për Flokët dhe Trupin – Lavender

Shampo për flokët & trupin përmban një vaj të fuqishëm organik 10% hidratues të kokosit, të përzier me aloe vera qetësuese dhe flluska me bazë kokosi. Formula e butë krem ​​pastron butësisht lëkurën delikate, qetëson lëkurën e kokës dhe ushqen flokët nga rrënja deri në majë.

Share:

Kokoso Baby® – Shampo për Flokët dhe Trupin – Lavender

Shampo delikate për flokët & trupin përmban një vaj organik kokosi të fuqishëm hidratues 10%, të përzier me aloe vera organike qetësuese dhe flluska me bazë kokosi. Formula e butë kremoze është një 3-në-1 e dobishme, që pastron butësisht lëkurën e foshnjës, qetëson lëkurën e kokës dhe ushqen flokët nga rrënja në majë. Shampo fitoi çmimin e argjendit ‘Free From’ Skincare Awards, kështu që të jeni të sigurt se është pa kamikate për të vegjlit tuaj.

Karakteristikat:

  • Ultra e butë, vegane dhe pH e balancuar
  • 80% organike
  • 98% me prejardhje natyrale
  • E mbushur me përbërës të dobishëm me bazë bimore
  • E testuar dermatologjikisht dhe e aprovuar nga pediatri
  • E sigurt që nga lindja
  • E përshtatshe për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës
  • Shishe të riciklueshme dhe plotësisht të riciklueshme pas konsumit
  • Pompa të riciklueshme të gjeneratës së re

E disponueshme me aromë naturale kokosi dhe pa aromë. Ne rekomandojmë produktet tona pa aromë për të sapolindurit.

Aroma jonë e ëmbël e kokosit, e krijuar ekskluzivisht në Zvicër, është 100% natyrale dhe pa 26 alergenet e listuara në Rregulloret Evropiane. Duke e bërë atë të sigurt edhe për lëkurën më të ndjeshme.

Si ta përdorni:

• Mund të përdoret si shampo për flokët dhe larje trupi për foshnje dhe fëmijë.
• Shtypeni pompën, pastroni dhe lani butë.
• Për të krijuar flluska më të mëdha, shtoni më shumë ujë në duart tuaja.
• Shpërlajeni mirë.

Përbërësit:

Arrë kokosi natyrale:
• 80% organike, 98% e prejardhur nga natyra, 100% delikate me lëkurën.

Lëng gjethesh Aloe Barbadensis (Aloe Vera), vaj Cocos Nucifera (kokosit), natriumi Lauroyl Glutamate, glicerinë perimesh, kokosi-betainë, metilpropanediol, çamçakëz Xanthan, alkool benzil, parfum (100% natyror dhe pa alergjen), kapsolë kapriçi Acid, Tokoferol (Vitaminë E), Fenilpropanol, Acid Dehidroacetik.”