Share:

Natural Deodorant Spray

Deodrant Spray Salt of the Earth janë një zgjidhje e shpejtë dhe e lehtë e përditshme për kontrollin efektiv të erës së trupit. Ato janë bërë nga përbërës 100% natyral, thahen shpejt dhe nuk pikojnë. Duke përdorur një spray pompë pa CFC ose shtytës janë gjithashtu miqësorë me mjedisin, duke siguruar mbrojtje afatgjatë.

Description

Deodorant Spray Natyral

I vlerësuar me shumë çmime! 100% natyral, deodoranti ideal për këdo.

Aplikojeni në sqetulla të pastra & të thata.

Sasia: 100ml

Cilin do të zgjidhni?

  • Unscented 

Me një formulë ideale, me aplikim pa pika dhe aloe vera hidratuese. Ky Spray unisex ofron mbrojtjen më efektive dhe më afatgjatë kundër erës së trupit.

Përbërësit:

Ujë, Kalium Alum, Propanediol, Citrate Trietil, Lëng Gjethësh Aloe Barbadensis*, Galaktoarabinan, Bikarbonat Natriumi, Çamçakëz Sklerotium, Anisat Natriumi. *E rritur organikisht.

 

  • Ocean & Coconut

Spraji deodorant Salt of the Earth’s Ocean & Coconut përmban nota oqeanike të përziera me një aromë pjepri, qitro dhe kokosi.

Përbërësit:

Ujë, Kalium Alum, Propanediol, Glicerinë, Klorur Magnezi, Lëng Gjethësh Aloe Barbadensis**, Trietil Citrate, Poligliceril-10-Laurat, Bikarbonat Natriumi, Çamçakëz Xanthan, Aromë (Parfum)*, Galaktoarabinan, Anisat Natriumi, Acid Citrik. *Linalool, *Hexyl Cinnamal, *Amyl Cinnamal, *Limonene, *Farnesol, *Benzyl Benzoate, *Geraniol, *Citronellol, *Coumarin, *Citral, *Benzyl Salicilate. *Nga ekstrakte natyrale botanike dhe vajra esenciale. **E rritur organikisht.

 

  • Lavender & Vanilla 

I aromatizuar me një shkrirje të mbi 15 ekstrakteve dhe vajrave botanikë natyral, Spraji ynë Lavender & Vanilla, i vlerësuar me shumë çmime, duhet të nuhatet për t’u besuar!
Me një aromë të ëmbël livande dhe vanilje, Lavender & Vanilla ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga era e trupit dhe është bërë nga përbërës 100% natyral, duke përfshirë aloe vera qetësuese dhe lule-dorëzonjë me veti antibakteriale.

Përbërësit:

Ujë, Kalium Alum, Poligliceril-10-Laurat, Lëng Gjethësh Aloe Barbadensis**, Ekstraktin e Lule-dorëzonjë Lonicera Caprifolium (Honeysuckle), Çamçakëz Sclerotium, Parfum (parfum)*, Ekstraktin e Lule-dorëzonjë Lonicera Japonica (Honeysuckle), Anisat Natriumi, Acid Citrik. *Linalool, *Limonene, *Geraniol, *Citronellol, *Citral, *Eugenol, *Benzyl Benzoate, *Farnesol. *Nga ekstrakte natyrale botanike dhe vajra esenciale. **E rritur organikisht.

 

  • Amber & Sandalwood

Spray natyral unisex Amber & Sandalwood ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga era e trupit dhe është bërë nga përbërës 100% natyral. Është një aromë e freskët, natyrale me elemente erëzazh, agrume dhe lulesh me një dimension të shtuar të manave të pjekura dhe rrushit.

Përbërësit:

Ujë, Kalium Alum, Propanediol, Glicerinë, Klorur Magnezi, Lëng Gjethësh Aloe Barbadensis**, Trietil Citrate, Poligliceril-10-Laurat, Bikarbonat Natriumi, Çamçakëz Xanthan, Aromë (Parfum)*, Galaktoarabinan, Anisat Natriumi, Acid Citrik. *Linalool, *Limonene, *Hexyl Cinnamal, *Citral, *Kumarin, *Citronellol, *Benzyl Salicilate, *Geraniol. *Nga ekstrakte natyrale botanike dhe vajra esenciale. **E rritur organikisht.

 

Additional information

Salt Of The Earth Aroma

Amber + Sandalwood Spray, Lavender + Vanilla Spray, Ocean + Coconut Spray, Unscented Spray