Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!

Natural Deodorant Roll-On – Refillable

Deodorantët Roll-On

Një zgjedhje deodoranti tërësisht natyral, vegan dhe i përshtatshëm për mbrojtje të butë dhe efektive. Deodorantët janë të rimbushshëm, përmbajnë një sërë përbërësish me prejardhje natyrale, të çertifikuar COSMOS Natural, që nuk bllokojnë poret dhe janë qetësues dhe ushqyes për sqetullat tuaja. Ato janë gjithashtu të disponueshme në një përzgjedhje aromash, duke përfshirë aromat unisex ose, nëse preferoni, plotësisht pa aroma.

Share:

Deodorant natyral Roll-On

Ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga era e trupit dhe është bërë nga përbërës 100% natyral.

Formula fantastike – Përmban faktor natyral hidratues, mundëson tharje më të shpejtë dhe mbrojtje të shtuar kundër erës së trupit.

(Me rimbushje – Ky paketim rrotullues është projektuar posaçërisht për t’u rimbushur lehtë duke përdorur një nga shishet tona mbushëse 525 ml. Ky paketimi përdor 65% më pak plastikë se 7 deodorant roll-on.)

Përdorimi:

Aplikojeni në sqetulla të pastra të thata.

Sasia: 75ml

Cilin do të zgjidhni?

  • Unscented 

Lehtë për t’u përdorur, i përshtatshëm dhe 100% Natyral. Me një formulë ideale me aloe vera hidratuese. Ky Roll-on unisex ofron mbrojtjen më efektive dhe më afatgjatë kundër erës së trupit. Nëse jeni duke kërkuar për diçka me aromë, mos harroni të shikoni pjesën tjetër të listës sonë në gamën e deodorantëve!

Përbërësit:

Ujë, Kalium Alum, Klorur Magnezi, Citrate Trietil, Laktat Natrium, Pluhur me Lëng Gjethësh Aloe Barbadensis*, Ekstrakt i Gjetheve Rosmarinus Officinalis (Rozmarinë), Vaj i Farave Helianthus Annuus (Luledielli), Glukozid Decil, Çamçakëz Xanthan, Xylityl Sesquicaprylate, Hidroksid Magnezi, Hidroksid Karbonat Magnezi, Anisate Natriumi, Acidi Fitik. *E rritur organikisht.

 

  • Amber & Sandalwood

Deodorant natyral unisex Amber & Sandalwood Vegan Roll-On ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga era e trupit dhe është bërë nga përbërës 100% natyral. Është një aromë e freskët, natyrale me elemente erëzazh, agrume dhe lulesh me një dimension të shtuar të manave të pjekura dhe rrushit.

Përbërësit:

Ujë, Alum Kaliumi, Citrat Trietil, Laktat Natriumi, Klorur Magnezi, Pluhuri i Lëngut të Gjetheve Aloe Barbadensis**, Ekstrakt i Gjetheve Rosmarinus Officinalis (Rozmarinë), Vaj i Farave Helianthus Annuus (Luledielli), Glukozid Decil, Çamçakëz Xanthan, Parfum (aromë), Hidroksid Magnezi, Hidroksid Ksilitrylate, Acid Fitik, Magnez, Anisati i Natriumit, *Linalool, *Limonene, *Hexyl Cinnamal, *Citral, *Kumarin, *Nga vajra esenciale natyrale dhe ekstrakte botanike. **E rritur organikisht

 

  • Ocean & Coconut

Deodoranti natyral vegan Salt of the Earth Ocean & Coconut përmban nota oqeanike të përziera me një aromë pjepri, qitro dhe kokosi. Deodoranti ynë Ocean & Coconut Roll-on ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga era e trupit dhe është bërë nga përbërës 100% natyral, duke përfshirë aloe vera qetësuese.

Përbërësit:

Ujë, Alum Kaliumi, Citrat Trietil, Laktat Natriumi, Klorur Magnezi, Pluhur me Lëng Gjethesh Aloe Barbadensis**, Decil Glukozid, Ekstrakt i Gjetheve Rosmarinus Officinalis (Rozmarinë), Helianthus Annuus Vaj Farash (Luledielli), Parfum (Aromë), Çamçakëz Xanthan, Xylityl Sesquikaprilate, Hidroksid Magnezi, Hidroksidi i Karbonatit të Magnezit, Anisati i Natriumit, Acidi Fitik, *Limonen, *Linalool, *Citronellol, *Citral, *Geraniol, *Amyl Cinnamal, *Benzyl Salicilate, *Kumarin. *Nga vajra esencialë natyralë dhe ekstrakte botanike. **E rritur organikisht

 

  • Lavender & Vanilla

E parfumuar me një përzierje komplekse të ekstrakteve aromatike botanike si livado & vanilje, Deodoranti Natyral Lavender & Vanilla i vlerësuar me shumë çmime ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga era e trupit dhe është bërë nga përbërës 100% natyral, duke përfshirë aloe vera qetësuese dhe magnez.

Përbërësit:

Ujë, Alum Kaliumi, Citrat Trietil, Laktat Natriumi, Klorur Magnezi, Pluhur me Lëng Gjethesh Aloe Barbadensis**, Ekstrakt i Gjetheve Rosmarinus Officinalis (Rozmarinë), Helianthus Annuus Vaj Farash (Luledielli), Decil Glukozid, Çamçakëz Xanthan, Parfum (aromë), Hidroksid Magnezi, Hidroksid Xylitil, Hidroksidi i Karbonatit të Magnezit, Acidi Fitik, Anisati i Natriumit, *Linalool, *Limonene, *Citral, *Citronellol, *Geraniol. *Nga vajra esencialë natyralë dhe ekstrakte botanike. **E rritur organikisht

 

  • Melon & Cucumber

Qëndroni të freskët dhe pa erë për më gjatë me deodorantin me infuzion të magnezit, aromë  pjepri dhe kastraveci ne formën roll-on.

I parfumuar me një përzierje prej mbi 15 ekstraktesh dhe vajrash natyralë botanikë, ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga era e trupit dhe është bërë nga përbërës 100% natyralë dhe është aroma perfekte për verën.

Përbërësit:

Ujë, Kalium Alum, Trietil Citrate, Laktat Natrium, Klorur Magnezi, Pluhur me Lëng Gjethesh Aloe Barbadensis**, Ekstrakt i Gjetheve Rosmarinus Officinalis (Rozmarinë), Helianthus Annuus Vaj Farash (Luledielli), Decil Glukozid, Çamçakëz Xanthan, Parfum (aromë), Hidroksid Magnezi, Xylitil Sesquikaprilate, Acidi Fitik, Hidroksidi i Karbonatit të Magnezit, Anisat natriumi, *Limonene, *Linalool, *Citral, *Benzyl Alcohol, *Hydroxy Citronellal.*Nga vajra esenciale natyrale dhe ekstrakte botanike. **E rritur organikisht.

Salt Of The Earth Aroma

Amber + Sandalwood Roll On – Refillable, Lavender + Vanilla Roll On – Refillable, Ocean + Coconut Roll On – Refillable, Melon + Cucumber Roll On – Refillable, Unscented Roll On – Refillable, Vetiver & Citrus Roll On – Refillable