Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 1008 Kategori: Etiketë:

Leave-in Detangler Conditioner

Balsam për flokët pa shpërlarje

Jack N’ Jill Detangler & Leave-in Conditioner është pa shpëlarje, ushqyes dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Me aromë delikate me vaj lulesh barbarozë trëndafili. Formulimi ynë pa kompromis përdor Aloe Vera, Vaj Jojoba, Rozmarine dhe ekstrakte të gjetheve të Ullirit për të ushqyer edhe flokët më të pabindur!

Share:

PSE ËSHTË KAQ FANTASTIK!

Jack N’ Jill Kids Detangler & Leave-in Conditioner është produkti i duhur për t’a bërë kohën e banjës relaksuese për prindërit dhe fëmijët!
Me Jack N’ Jill Leave in Conditioner/Detangler është një spërkatje e thjeshtë pa shpëlarje, duke reduktuar kohën e kaluar për të negociuar këtë hap të fundit të kujdesit të flokëve!

Kontrollon ngatërresat, elektricitetinstatik dhe flokët e gjatë
Ushqen flokët
Delikat me flokët
Pa silikon
Vegan
Ndihmon në reduktimin e kokave dyshe

Udhëzimet: Tundeni mirë, më pas shpërndajeni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur dhe të thatë. Krehni dhe shijoni flokët e mëndafshtë pa asnjë ngatërresë!

KUJDES: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Ne rekomandojmë testimin e patch-it përpara përdorimit. Nëse shfaqet ndonjë reaksion negativ, ndaloni përdorimin dhe kontaktoni mjekun tuaj. Përdoreni vetëm nën mbikëqyrjen e të rriturve. Ruani produktin midis 5-28 gradë Celsius. Ashtu si me shumë produkte natyrale, mund të ndodhin ndryshime në ngjyrë.

ÇFARË KA NË TË?

PËRBËRËSIT: Lëng gjethesh Aloe Barbadensis (Aloe Vera), Glicerinë, Alkool Cetyl, Klorur Cetrimonium, Alkool Cetearyl dhe Polisorbat 60, Ekstrakt i gjetheve Rosmarinus Officinalis (Rozmarine), Olea Europaea (Gethet e ullirit, ulliri, ulliri i gjetheve) Heptyl Undecylenate, Gliceryl Caprylate, Simmondsia Chinenses (jojoba) Vaj farash, Citronello*, Geraniol*, Linalool*.

*Natyrisht që gjendet në vajin esencial.