Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 343 Kategori: Etiketë:

Furçë për Flokët

Për foshnjat dhe fëmijët e vegjël, furça natyrale është bërë nga druri i ahut me cilësi të lartë dhe nga burim I qëndrueshëm. Ajo vjen me një çantë mbrojtëse super të lezetshme për të mbajtur larg pluhurin, të bërë nga fibra natyrale të jutës.

Share:

Kokoso Baby® – Furçë për Flokët

Fijet natyrale shpërndajnë në mënyrë të barabartë vajin natyral të flokëve.
Larja e butë e flokëve dhe kokës mund të ndihmojë në relaksimin e foshnjës para gjumit.
Larja e rregullt ndihmon në përgatitjen e fëmijëve për një rutinë të mirë të kujdesit për flokët më vonë
Mund të jetë një dhuratë e bukur për dikë në pritje të ëmbël

Si ta përdorni:

• Përdorni furçën tonë natyrale të foshnjës për të pastruar butësisht flokët dhe masazhoni butësisht skalpet delikate, duke ndihmuar në heqjen e lëkurës së thatë në mënyrën natyrale.
• Për masazhin përfundimtar të kokës, aplikoni Kokoso Baby® Organic Coconut Oil përpara se të pastroni butësisht lëkurën e kokës me lëvizje rrethore.
• Ruajeni në çantës e saj për ta mbajtur furçën e foshnjës suaj pa pluhur.