Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Tiny Bowl

Tasi i vogël është perfekt për ushqimet e para, si pure, kos dhe drithëra për fëmijë.

Share:

Tasi i vogël është perfekt për ushqimet e para, si pure, kos dhe drithëra për fëmijë.
Projektuar për foshnje 4+ muaj.

  • Përmasat: 22,8 x 16,5 x 2,7 cm
  • Porcioni mban 141 g
  • Tasi përshtatet në të gjitha tabakatë e karrigeve, duke përfshirë Stokke Tripp Trapp dhe Boon Flair
  • Promovon vetë-ushqyerjen dhe zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike
  • Kompakt dhe i lehtë, kështu që është i përsosur për darka jashtë dhe udhëtime
  • Paketuar në një qese të ripërdorshme që është e disponueshme për t’u futur në çantën tuaj
  • Bërë nga silikon me cilësi të lartë që nuk përmban BPA, PVC dhe ftalat
  • Pastrohet lehtë me ujë të ngrohtë me sapun (silikoni nuk mbështet rritjen e kërpudhave, mykut ose baktereve)
  • Mund të lahet në lavastovilje dhe mund të përdoret në mikrovalë
  • E ndërtuar për jetëgjatësi (silikoni nuk zbehet apo prishet)
Ngjyra Ezpz

Blue, Blush, Coral, Lime, Pewter, Sage