Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Etiketë:

Stainless Steel Miracle Cup

Pije të ngrohta ose të ftohta për 15 orë?

Miracle® Stainless Steel 360° Sippy Cup është këtu për të “vjedhur” zemrën tuaj kur bëhet fjalë për gotat sippy!

Share:

Miracle® 360° Stainless Steel Sippy Cup

Miracle® Stainless Steel 360° Sippy Cup është këtu për të “vjedhur” zemrën tuaj kur bëhet fjalë për gotat sippy! Le ta pranojmë: të vegjlit janë një grup i çrregullt, veçanërisht kur eksplorojnë për herë të parë gotat. Tani imagjinoni një botë në të cilën pijet nuk derdhen fare, nuk është një mrekulli – është Gota Munchkin Miracle® 360°.

Gota e parë sippy e shpikur me prindërit dhe fëmijët në mendje, Miracle® 360° eliminon rrëmujën dhe mbështet shëndetin e dhëmbëve të fëmijëve menjëherë. Pirja nga kudo rreth buzës, si një gotë e rregullt, ndihmon në mbështetjen e zhvillimit normal të muskujve në gojën e një fëmije. Dhe pa grykë, pipëz apo aksesorë shtesë, gota Miracle® 360° është e lehtë për t’u përdorur dhe madje edhe më e lehtë për t’u pastruar.

Kjo gotë çelik inox premium me dy shtresa, të mbyllura me vakum i mban lëngjet të ngrohta ose të ftohta gjatë gjithë ditës. Materiali prej çeliku inox me peshë të lehtë është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe dizajni me shtesë të dyfishtë nuk do të djersijë dhe nuk do t’i ftoh duart. Përfshin gjithashtu kapakun e gotës të përshtatshëm për të mbajtur buzën e saj të pastër në lëvizje!

 

Karakteristikat:

 • Gota prej çeliku inox e izoluar premium, e mbyllur me vakum, i mban pijet të freskëta për 15 orë
 • Gota për fëmijë me dizajn pa grykë e rekomanduar nga dentistët
 • Gota është e përkryer për shkollë ose çerdhe! Mos harroni ta merrni me vete gotën tuaj të preferuar!
 • Buza 360° ju lejon të pini nga çdo anë e gotës – thjesht anoni gotën dhe thithni buzën e valvulës
 • Gota mbyllet automatikisht kur fëmija ndalon së piri plotësisht për të eliminuar derdhjet
 • Lehtë për t’u pastruar
 • Kapaciteti 295ml për qumësht, lëng dhe ujë
 • Lehtë për t’u pastruar
 • Pa BPA
 • Lahet nē lavastovilje
 • 12+ muaj

 

Ngjyra Munchkin

Blue, Pink