Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 1291

Nourishing Baby Shampoo 200ml

Një shampo për bebe dhe fëmijë me përbërës natyral që pastron butësisht, ushqen dhe nuk ju djeg sytë? Shampo ushqyese Naïf është këtu për të gjithë të vegjlit.

Share:

Nourishing Baby Shampoo 200ml

Një shampo për bebe dhe fëmijë me përbërës natyral që pastron butësisht,
ushqen dhe nuk ju djeg sytë? Shampo ushqyese Naïf është këtu për të gjithë të vegjlit.

Shampo me përbërës natyral si vaji i farës së pambukut dhe derivate të vajit të kokosit
• Pastron dhe kujdeset për flokët dhe skalpin e ndjeshëm të foshnjave dhe fëmijëve
• Nuk djeg sytë (0% SLES)
• Pa mikroplastikë dhe vajra minerale

Çfarë e bën Naïf-in të veçantë

Në Naïf ne duam të ndihmojmë të gjithë prindërit të kujdesen mirë për fëmijët e tyre dhe planetin,
pa u shqetësuar.

Produktet Naïf janë:
• Prodhuar me përbërës natyral dhe me bazë bimore
• Pa SLES, mikroplastikë dhe 26 nga alergjenët më të zakonshëm
• Të testuar dermatologjikisht, pa mizori në kafshë dhe vegan

Përdorimi
Lagni flokët dhe lëkurën e kokës, merrni një sasi të vogël shampo (madhësia e një bizele është
tashmë më shumë se e mjaftueshme për foshnjat) dhe masazhoni butësisht. Shpëlajeni mirë!
E shkëlqyeshme: sytë nuk do të djegin.

Një shampo e përshtatshme për bebe dhe fëmijë. Pa flokë? Nuk ka problem!
Shampo gjithashtu pastron dhe ushqen lëkurën e kokës.

Përbërësit:
Ujë, koko-glukozid, koko-sulfat natriumi, kokamidopropil betainë, glicerinë, Proteina e grurit (proteina e
grurit, pa gluten) e hidrolizuar, ekstrakt i farës Gossypium Hirsutum (vaji i pambukut), Betaine, Oleat
gliceril, tokoferol, gliceride palme të hidrogjenizuara, citrate, levulinat natriumi, anizat natriumi, Klorur
natriumi, parfum/aromë, acid limoni, hidroksid natriumi

Ushqen, pastron dhe kujdeset për flokët dhe lëkurën e kokës!