Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 405 Kategori: Etiketë:

Newborn Comfort Cushion

Jastëku Babocush Comfort është dizenjuar nga një mama, për ato raste kur ju duhen një palë duar shtesë për të qetësuar foshnjën tuaj dhe asnjë nuk është aty për t’ju ndihmuar. Është një dyshek me shkumë në formë që mund të përdoret me Babocush Ergonomic Bouncer ose pothuajse çdo karrige lëkundëse tjetër, në një kënd që simulon pozicionin e vendosjes në gjoksin e një prindi.

Share:

Jastëku mban vogëlushin tuaj butësisht, por të sigurt në barkun e tij, ndërsa dridhjet dhe tingujt qetësues të rrahjeve të zemrës së një nëne u jep atyre ndjesinë e kthimit në bark. Mund të përdoret gjithashtu në një sipërfaqe që nuk rrëshqet, pa u bashkangjitur në një karrige lëkundëse.

Edhe pse është i përshtatshëm nga të porsalindurit deri në 6 muaj, ne kemi zbuluar se foshnjat e porsalindura e duan atë më shumë!

  • Pëlhurë Lux-Velor
  • Këllëf qē mund të hiqet dhe të lahet lehtë (larje në lavatriçe në 30 gradë)
  • Përbërje shkume për të lejuar frymëmarrjen me qeliza të hapura
  • Tipar inovator i rrahjeve të zemrës së nënës
  • Siguri me 5 pika
  • Bashkangjitet në mënyrë të sigurt me karrige lëkundëse
  • Bashkangjitet në mënyrë të sigurt me lëkundësen ergonomike të Babocush
  • I përshtatshëm për foshnje nga të porsalindurit deri në 6 muajsh ose 9,5 kg
  • Përdoreni në një sipërfaqe jo të rrëshqitshme ose vendoseni në Babocush Bouncer