Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A

Gushore me mëngë – 6-24 muaj

Gushore me mëngë

Për bebet tuaja që janë gati të eksplorojnë. Nuk ka më thërrmija në tokë dhe rroba pis!

Share:

Tiny Twinkle – Gushore me mëngë

  • E butë, e lehtë dhe e papërshkueshme nga uji
  • Mëngët e gjata mbrojnë rrobat
  • Xhep i krijuar për të qëndruar i hapur për të kapur thërrmijat
  • Mbyllja me ngjitëse, pa gërvishtje është e butë lëkurën e fëmijës
  • Për moshat 6-24 muaj
  • PA PVC, BPA dhe FTALATE

Udhëzime për kujdesin dhe përdorimin

  • Lehtë për t’u pastruar – shpëlajeni dhe thahet në pak minuta
  • Lahet në lavatriçe
Dizenjo Tiny Twinkle

BLUE FLOWER LSB-63-S, BOHO RAINBOW LSB-53-S, DINOSAUR LSB-52-S, MODERN FLORAL LSB-08-S, OCEAN LIFE LSB-51-S, SAGUARO LSB-10-S, UNICORN LSB-50-S, COWBOY LSB-76-S, LIGHTING LSB-04-S, POLKA DOT LSB-07-S, RED DINO LSB-27-S, SAFARI LSB-75-S, SPACE LSB-77-S