Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Etiketë:

GOTS Romper – 3-6m

Romper me pambuk GOTS

Romper i bërë nga 100% pambuk GOTS në stampë të punuar me dorë. Të buta, të bukura…bëjnë ndryshimin.

Share:

Projektuar në Hollandë, i dashur kudo.

Më thuaj pak më shumë…

Romper i bërë nga 100% pambuk GOTS në stampë të punuar me dorë. Të buta, të bukura…bëjnë ndryshimin.

Snoozebaby Amsterdam

Koleksionet Snoozebaby janë projektuar dhe zhvilluar në Amsterdam. Snoozebaby është një markë ambicioze me një pozicion të fortë në tregun hollandez të produkteve për fëmijë dhe të vegjël për më shumë se 15 vjet.

Produktet janë bërë nga pëlhurat më të mira si pambuku organik, poliesteri i ricikluar dhe sherpa. Pëlhurat do të thithin aromën e trupit të mamit ose babit. Garancia për një ndjenjë të sigurt. Etiketat e famshme ndryshojnë në madhësi, ngjyrë dhe strukturë. Ata përdorim saten, mëndafsh dhe kadife. Çdo fëmijë zbulon etiketën e tij të preferuar. Të gjitha produktet tona janë të çertifikuara me CE dhe kalojnë ndër të tjera, direktivat më të fundit të BE-së për lodrat (EN71) dhe direktivën e SHBA-së (ASTM).

 

Detaje:

Masa: 3-6 muaj
Materiali: Pambuk GOTS

Dizenjo Snooze Baby

PEACH BLUSH 7679-62/68, STORM GREY 7678-62/68, TOFFEE 7680-62/68