Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 1319

Strawberry Fruity Bakes 6x22g

Biskotat tona me luleshtrydhe bëhen me miell gruri të plotë dhe mbushen me fruta të vërteta. Ato janë të buta, të shijshme dhe nuk përmbajnë asnjë sheqer të shtuar.

Share:
Strawberry Fruity Bakes

Biskotat tona me luleshtrydhe bëhen me miell gruri të plotë, të mbushura me fruta të vërteta dhe më pas piqen deri në kafe të artë. Ato janë të buta, të shijshme dhe nuk përmbajnë asnjë sheqer të shtuar.

Biskotat tona të shijshme me luleshtrydhe janë perfekte për të vegjlit nga 12 muaj.

Përbërësit:

Miell gruri integral
Mbushje frutash (35%) (koncentrat i lëngut të mollës, pure luleshtrydhesh (26%), pure nga rrush i egër, pure qershie, agjent xhel: pektinë, ekstrakt mjedër)
Koncentrat i lëngut të mollës
Vaj luledielli
Miell orizi
Agjent rritës: bikarbonat i sodës
Tiaminë (vitaminë B1)

Nuk përmban…

  • Konservues të shtuar
  • Shije ose ngjyra artificiale
  • Kripë e shtuar

Ju lutemi vini re se Biskotat tona të shijshme Fruity mund të përmbajnë arra, qumësht, vezë dhe sojë

* Përbërësit dhe informacioni ushqyes bazohen në legjislacionin e Mbretërisë së Bashkuar. Nëse vizitoni faqen e internetit nga një vend jashtë MB, legjislacioni dhe paketimi mund të ndryshojnë. Ju lutemi kontrolloni paketimin tuaj lokal pasi ato do të jenë në përputhje me legjislacionin vendas në lidhje me përbërësit dhe informacionin ushqyes.