Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Silicone Suction Bowl and Lid

Shkëlqeni që nga fillimi

Tas silikoni me thithje dhe kapak për foshnjën tuaj – 100% silikon – pa BPA – i sigurt për mikrovalë, i qëndrueshëm dhe higjienik.

Share:

Tiny Twinkle

Tas me thithje dhe kapak silikoni

  • I prodhuar nga 100% silikon i gradës ushqimore
  • I qëndrueshëm dhe higjenik
  • Baza e thithjes sigurohet në sipërfaqe të sheshta
  • Forma e kënduar e bën tasin të lehtë për t’u mbajtur
  • I pajisur me kapak për ruajtje të ushqimit
  • I sigurt në lavastovilje dhe mikrovalë
  • Tas i thellë mban 385ml

Në Tiny Twinkle ne jemi krenarë për krijimin e produkteve me cilësi të lartë dhe të sigurta për foshnjat dhe prindërit, duke ndihmuar të vegjlit të shkëlqejnë nga fillimi!

Udhëzime për kujdesin dhe përdorimin

  • Lajini mirë para çdo përdorimi
  • Lajini në lavastovilje ose me dorë
Ngjyra Tiny Twinkle

BURGUNDY, INDIGO, MINT, PINK, SAND