Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Silicone Bib

Gushore silikoni

Gushorja është projektuar në mënyrë ergonomike për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme të foshnjës nga çdo dëmtim! Me dizajne mahnitëse për të zgjedhur, me siguri do të gjeni atë të përsosurin që do të përputhet me personalitetin e foshnjës suaj!

Share:

Gushore silikoni

Gushorja është projektuar në mënyrë ergonomike me një qafë të rrumbullakët për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme të foshnjës nga çdo dëmtim. Bërë nga silikoni 100% i gradës ushqimore, i miratuar nga FDA, i cili është plotësisht i sigurt për përdorim nga foshnjat. Detaje të dizajnuara në mënyrë unike për të vendosur çdo pecetë ose peshqir për të ndihmuar në thithjen e lagështirës dhe pikave të ushqimit. Mbërthyesit e integruar të rregullueshëm të qafës lejojnë një përshtatje të rehatshme dhe të sigurtë. Me dizajne mahnitëse për të zgjedhur, me siguri do të gjeni atë të përsosurin që do të përputhet me personalitetin e foshnjës suaj!

  • Xhepi i gjerë dhe i thellë përpara mund të kapë në mënyrë efektive çdo thërrime që bie
  • E lehtë për t’u shpëlarë ose pastruar
  • Mund të lahet në lavastovilje
  • Gushorja rrotullohet shumë lehtë për ruajtje dhe udhëtime
  • Mosha 6+ muaj
  • Materiali: 100% silikoni i gradës ushqimore
  • Dimensionet: Qafa Φ 10.9 cm x 31 cm x 22 cm x 2.5 cm
Dizenjo Naforye

PUPPY, SUNNY DAY