Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Silicone Baby Spoons Set

Shkëlqeni që nga fillimi

Të bërë nga silikoni 100% i gradës ushqimore që është i qëndrueshëm dhe higjenik. Pa BPA, PVC, Plumb dhe Phthalate. Gati për të filluar ushqimin.

Share:

Tiny Twinkle – Silicone Baby Spoons Set

Set me lugë silikoni – 4 copë

  • Bërë nga 100% silikoni i gradës ushqimore
  • Të qëndrueshme dhe higjienike
  • Të buta me mishrat e dhëmbëve të foshnjës
  • Të shkëlqyeshme për ushqimet e para dhe heqjen e foshnjave nga gjiri
  • Doreza e gjatë arrin deri në fund të kavanozëve të ushqimit
  • Doreza ergonomike është e lehtë për t’u kapur

 

Në Tiny Twinkle ne jemi krenarë për krijimin e produkteve me cilësi të lartë dhe të sigurta për foshnjat dhe prindërit, duke ndihmuar të vegjlit të shkëlqejnë nga fillimi!

Udhëzime për kujdesin dhe përdorimin

  • Lajini mirë para çdo përdorimi
  • Lajini në lavastovilje ose me dorë
Zgjidh modelin

SS4-S1, SS4-S2