Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 910 Kategori: Etiketë:

Pram Toy

Lodra që ju duhet për karrocën

Elegante dhe lozonjare me ngjyra të ngrohta paqësore. E bukur për të luajtur me të, për të prekur, për ta tërhequr ose për ta shikuar.

Share:

Projektuar në Hollandë, i dashur kudo.

Më thuaj pak më shumë…

Elegante dhe lozonjare me ngjyra të ngrohta paqësore. E bukur për të luajtur me të, për të prekur, për ta tërhequr ose për ta patë. Me një zile, pasqyrë të vogël dhe s’ka nevojë për të thënë: etiketën Snoozebaby, duke ofruar orë pafund argëtimi dhe në të njëjtën kohë duke stimuluar aftësitë e shkëlqyera motorike dhe shqisën e prekjes.

 

Snoozebaby Amsterdam

Koleksionet Snoozebaby janë projektuar dhe zhvilluar në Amsterdam. Snoozebaby është një markë ambicioze me një pozicion të fortë në tregun hollandez të produkteve për fëmijë dhe të vegjël për më shumë se 15 vjet.

Produktet janë bërë nga pëlhurat më të mira si pambuku organik, poliesteri i ricikluar dhe sherpa. Pëlhurat do të thithin aromën e trupit të mamit ose babit. Garancia për një ndjenjë të sigurt. Etiketat e famshme ndryshojnë në madhësi, ngjyrë dhe strukturë. Ata përdorim saten, mëndafsh dhe kadife. Çdo fëmijë zbulon etiketën e tij të preferuar. Të gjitha produktet tona janë të çertifikuara me CE dhe kalojnë ndër të tjera, direktivat më të fundit të BE-së për lodrat (EN71) dhe direktivën e SHBA-së (ASTM).

Detaje:

Madhësia:
100% Oeko-tex