Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 1320

Peach & Banana Fruity Bakes 6x22g

Biskotat tona me pjeshkë dhe banane bëhen me miell gruri të plotë dhe janë të mbushura me fruta të vërteta . Ato janë të buta, të shijshme dhe nuk përmbajnë asnjë sheqer të shtuar.

Share:
Peach & Banana Fruity Bakes

Biskotat tona me pjeshkë dhe banane bëhen me miell gruri të plotë, të mbushura me fruta të vërteta dhe më pas piqen deri në kafe të artë. Ato janë të buta, të shijshme dhe nuk përmbajnë asnjë sheqer të shtuar.

Biskotat tona të shijshme me pjeshkë dhe banane janë perfekte për të vegjlit nga 12 muaj.

Përbërësit:

Miell gruri integral (39%)
Mbushje frutash (35%) (koncentrat lëng molle (41%), mollë (41%), pjeshkë (9%), banane (7%), fibra karrote, koncentrat lëngu limoni, aromë natyrale pjeshke, aromë natyrale bananeje)
Koncentrat i lëngut të mollës
Vaj luledielli
Miell orizi
Agjent rritës: bikarbonat i sodës
Tiaminë (vitaminë B1)

Nuk përmban…

  • Konservues të shtuar
  • Shije ose ngjyra artificiale
  • Kripë e shtuar

Ju lutemi vini re se Biskotat tona të shijshme Fruity mund të përmbajnë arra, qumësht, vezë dhe sojë

* Përbërësit dhe informacioni ushqyes bazohen në legjislacionin e Mbretërisë së Bashkuar. Nëse vizitoni faqen e internetit nga një vend jashtë MB, legjislacioni dhe paketimi mund të ndryshojnë. Ju lutemi kontrolloni paketimin tuaj lokal pasi ato do të jenë në përputhje me legjislacionin vendas në lidhje me përbërësit dhe informacionin ushqyes.