Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori:

Organic Wrap Blanket

Batanije mbështjellëse

Mbështjellje plot stil! Kjo batanije mbështjellëse është një produkt ikonik për fëmijë: shumë praktike, ultra e butë dhe me cilësi të lartë.

 

Share:

Projektuar në Hollandë, i dashur kudo.

Më thuaj pak më shumë…

Mbështjellje plot stil

Kjo batanije mbështjellëse është një produkt ikonik për fëmijë: shumë praktike, ultra e butë dhe me cilësi të lartë. Batanija e mbështjelljes Trendy Wrapping (110 x 90 cm) ka një mbështjellse këmbësh, një kapuç, një mbështjellës trupi dhe dy të çara në pjesën e pasme – shumë e dobishme për një ndenjëse për fëmijë, karrocë ose ndenjëse makine(carseat). Për shkak se mbështjellësja e këmbëve ka ndarje të veçanta për secilën këmbë, mund të përdoret lehtësisht një mbyllje me 3 pika në një mbajtëse për fëmijë (grupi 0). Batanija e mbështjelljes do të funksiononte gjithashtu në një mbyllje me 5 pika. Sigurisht, etiketat e famshme të Snoozebaby nuk mund të mungojnë dhe janë të integruara edhe në këtë batanije. Etiketat i japin fëmijës suaj kënaqësinë e lojës dhe ndjenjës, gjë që është e mirë për zhvillimin dhe stimulimin e shqisave të tij të prekjes dhe aftësive të shkëlqyera motorike. Në këtë mënyrë një fëmijë mund të krijojë zonën e tij të rehatisë. Shumë e këndshme gjatë një udhëtimi të gjatë. Lahet në lavatrice, duke mbrojtur në këtë mënyrë ndenjësen e makinës suaj.

Mund të përdoret nga të dyja anët ! 

Snoozebaby Amsterdam

Koleksionet Snoozebaby janë projektuar dhe zhvilluar në Amsterdam. Snoozebaby është një markë ambicioze me një pozicion të fortë në tregun hollandez të produkteve për fëmijë dhe të vegjël për më shumë se 15 vjet.

Produktet janë bërë nga pëlhurat më të mira si pambuku organik, poliesteri i ricikluar dhe sherpa. Pëlhurat do të thithin aromën e trupit të mamit ose babit. Garancia për një ndjenjë të sigurt. Etiketat e famshme ndryshojnë në madhësi, ngjyrë dhe strukturë. Ata përdorim saten, mëndafsh dhe kadife. Çdo fëmijë zbulon etiketën e tij të preferuar. Të gjitha produktet tona janë të çertifikuara me CE dhe kalojnë ndër të tjera, direktivat më të fundit të BE-së për lodrat (EN71) dhe direktivën e SHBA-së (ASTM).

 

Detaje:

Dimensionet: 110 x 90 cm
Materiali: 100% pambuk organik dhe 100% poliestër e ricikluar

Dizenjo Snooze Baby

MILKY RUST 352, SMOKEY 353, STONE BEIGE 351, WARM BROWN 354