Share:

Organic Comfort Toy – Sweet Dreaming

Një lodër qetësuese Lodër komforti me etiketat e famshme të Snoozebaby. Falë shumëllojshmërisë së etiketave dhe pëlhurave të buta, 100% të qëndrueshme, kjo lodër për shumë përqafime mund të bëhet e preferuara e vogëlushit tuaj

Category:
Tags:

Description

Projektuar në Hollandë, i dashur kudo.

Më thuaj pak më shumë…

Lodra Snoozebaby Comfort, tashmë është e njohur gjerësisht si Sweet Dreaming sepse kur foshnjat përqafohen ose luajnë me këtë copë plot me etiketa të ndryshme të buta, ato bëhen dukshëm të qetë dhe të lumtur. Etiketat në këtë lodër komforti sjellin kënaqësi për të voglin tuaj. Duke lëvizur, duke luajtur, duke thithur gishtin e madh ose duke u përqafuar me etiketat, aftësitë e shkëlqyera motorike dhe ndjenja e prekjes së fëmijës suaj stimulohet dhe zhvillohet më tej. Një lodër komforti që ofron paqe dhe rehati; shumë e dobishme nëse fëmija juaj dëshiron të flejë në shtratin e tij ose gjatë një udhëtimi të gjatë me makinë.

 

Snoozebaby Amsterdam

Koleksionet Snoozebaby janë projektuar dhe zhvilluar në Amsterdam. Snoozebaby është një markë ambicioze me një pozicion të fortë në tregun hollandez të produkteve për fëmijë dhe të vegjël për më shumë se 15 vjet.

Produktet janë bërë nga pëlhurat më të mira si pambuku organik, poliesteri i ricikluar dhe sherpa. Pëlhurat do të thithin aromën e trupit të mamit ose babit. Garancia për një ndjenjë të sigurt. Etiketat e famshme ndryshojnë në madhësi, ngjyrë dhe strukturë. Ata përdorim saten, mëndafsh dhe kadife. Çdo fëmijë zbulon etiketën e tij të preferuar. Të gjitha produktet tona janë të çertifikuara me CE dhe kalojnë ndër të tjera, direktivat më të fundit të BE-së për lodrat (EN71) dhe direktivën e SHBA-së (ASTM).

 

Detaje:

Madhësia: 25 x 25 cm
Materiali: Pambuk organik

Additional information

Dizenjo Snooze Baby

DARK GREEN 162, DESERT SAND 160, MYSTIC MINT 161, STONE BEIGE 151