Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Mushroom Sponge

Një sfungjer enësh unik

Sfungjeri i silikonit EZPZ është i përsosur për të larë produktet, enët e gatimit dhe pajisjet e ushqimit. Për shkak të materialit prej silikoni, sfungjeri në formë kërpurdhe është hipoalergjik, rezistent ndaj aromave dhe jetëgjatë.

Share:

EZPZ – Mushroom Sponge

EZPZ është e veçantë sepse…

  • Fijet e vogla pastrojnë ushqimin dhe mbeturinat
  • Përkulje fleksibël të sipërme për t’u përshtatur në hapësira të ngushta
  • Silikoni i butë që nuk gërvisht sipërfaqet
  • Dorezë e fortë dhe kapje që nuk rrëshqet
  • Baza thithëse e mban sfungjerin në vend pas përdorimit
  • Sipërfaqja jo poroze e silikonit ndihmon në ndalimin e rritjes së baktereve

 

Disa specifika të tjera…

  • Përmasat: 6.35 x 7.8 cm
  • Silikoni 100% i gradës ushqimore (pa BPA, BPS, PVS, ftalate dhe latex)
  • I përshtatshëm për lavastovilje
  • I ripërdorshëm dhe afatgjatë (silikoni nuk konsumohet, zbehet ose gërryhet)
Ngjyra Ezpz

Pewter, Sage