Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Multi-Use Product Holder – 55 cm

Kapëse për karrocë

Mbajtësja e produkteve me shumë përdorime mund të përshtatet lehtësisht në një sërë përmasash duke e lejuar atë të mbajë në mënyrë të sigurtë lodrat e dhëmbëzimit, shishen ose aksesorët e tjerë të të voglit tuaj!

Share:

Matchstick Monkey – Kapëse Multifunksionale – 55 cm

Si funksionon?

Lehtësisht i rregullueshëm për të lidhur lodrën e dhëmbëzimit, shishen dhe më shumë. Vogëlushi juaj nuk do të humbasë apo heqë më kurrë një produkt. E përkryer për t’u lidhur në karrocën tuaj kur jeni në lëvizje, në karrigen e fëmijës ose karrigen e makinës(car seat). Përmban mbrojtje Antibakteriale BioCote®, duke e bërë më të lehtë mbajtjen pastër të produktit.

E disponueshme në 4 ngjyra të ndezura dhe argëtuese!

Më shumë:

  • Përmban mbrojtje Antibakteriale BioCote®
  • Silikon i gradës ushqimore i miratuar nga FDA
  • Pa BPA, jo toksike dhe miqësore me mjedisin
  • 55 cm e gjatë
  • E përshtatshëm për bebe nga 3 muaj +
  • Përdorni gjithmonë me mbikëqyrjen e të rriturve
Kujdes:

Përdorini gjithmonë me mbikëqyrjen e të rriturve
Kontrolloni produktin para dhe pas çdo përdorimi për qëllime sigurie

 

Ngjyra Matchstick Monkey

Blue, Green, Pink, Yellow