Share:

Mini Feeding Set

Set ngrënie i mrekullueshëm Ndërsa foshnja juaj rritet, ata janë gati të fillojnë të praktikojnë momente të reja historike gjatë ngrënies. Ata po hanë një vakt të ekuilibruar me grupe të ndryshme ushqimore dhe po mësojnë se si të hanë me lugë dhe pirun. Me Mini Set Feeding (Mini Mat, Mini Spoon dhe Mini Fork)…

Category:
Tags:

Description

EZPZ – Mini Feeding Set

EZPZ është e veçantë sepse…

  • Ofron mjetet zhvillimore që ju nevojiten për të ndihmuar vogëlushin tuaj të përmbushë momentet historike të vaktit
  • Ndihmon fëmijën tuaj të ketë sukses me pavarësinë e të ushqyerit
  • Të përshtatshme 12m+

 

Disa specifika të tjera…

  • Seti përfshin Mini Mat, Mini Lugë dhe Mini Pirun
  • 100% silikon (pa BPA, BPS, PVS, ftalate dhe lateks)
  • Të përshtatshëm në lavastovilje
  • Ndërtuar për jetëgjatësi (nuk do të konsumohet, zbehet ose gërryhet)

 

Additional information

Ngjyra Ezpz

Blush, Pewter, Sage