Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Etiketë:

Lunch Box

Bentö

Me tre seksione të mbyllura individualisht, Bentö është i përsosur për një drekë pa rrëmujë! Ndarjet janë ideale për të ruajtur një vakt të plotë kudo që të shkoni.

Share:

bblüv – Lunch Box

  • I papërshkueshëm nga uji
  • Për ngrirje, mikrovalë dhe lavastovilje
  • Kapaciteti: 2 x 100 ml & 1 x 200 ml
  • Përmasat: 11.3 cm x 17.4 cm
Ngjyra Bbluv

Blue, Lime