Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Lodër Qetësuese për Bebe – Lovey

Dhurata më e bukur

Kjo lodër pellushi është shoku më i mirë për bebin tuaj. Bërë nga pambuk organik super i butë i çertifikuar GOTS, jashtëzakonisht të butë dhe rehatues.

Share:

Lodër Qetësuese për Bebe Organike

Kjo lodër pellushi është shoku më i mirë për bebin tuaj. Bërë nga pambuk organik super i butë i çertifikuar GOTS, është jashtëzakonisht i butë dhe rehatues. Sytë, hundët dhe këmbët janë të qepura në mënyrë të sigurt.

Përbërësit

100% pambuk organik, kjo lodër ngushëlluese mund të ndihmojë bebin tuaj të ndihet i sigurt. Mund të lahet me dorë me ujë të ngrohtë. Gjatësia: 20 cm.

Ngjyra MaudnLil

Beige, Blue, Pink