Share:

Gushore me mëngë – SET – 6-24 muaj

Set me dy gushore me mëngë Për bebet tuaja që janë gati të eksplorojnë. Nuk ka më thërrmija në tokë dhe rroba pis!

Category:

Description

Tiny Twinkle – Set me dy gushore me mëngë

  • Të buta, të lehta dhe të papërshkueshme nga uji
  • Mëngët e gjata mbrojnë rrobat
  • Xhep i krijuar për të qëndruar i hapur për të kapur thërrmijat
  • Mbyllja me ngjitëse, pa gërvishtje është e butë lëkurën e fëmijës
  • Për moshat 6-24 muaj
  • PA PVC, BPA dhe FTALATE

Udhëzime për kujdesin dhe përdorimin

  • Lehtë për t’u pastruar – shpëlajeni dhe thahet në pak minuta
  • Lahet në lavatriçe

Additional information

Dizenjo Tiny Twinkle

GREY + INDIGO, PINK + BURGUNDY, SAND + ORANGE, SLATE + OLIVE