Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

GOTS New Born Cocoon – 0-3m

Për gjumin e të porsalindurit tuaj

Një set i adhurueshëm për një të porsalindur. Është gjithashtu një ide dhurate shumë e bukur.

Share:

Projektuar në Hollandë, i dashur kudo.

Më thuaj pak më shumë…

Një set i adhurueshëm për një të porsalindur. Është gjithashtu një ide dhurate shumë e bukur. Kombinimi ideal i një kostumi, një kapuçi dhe një nyje në fund. Material ska si mos të jetë 100% pambuk organik (GOTS).

Snoozebaby Amsterdam

Koleksionet Snoozebaby janë projektuar dhe zhvilluar në Amsterdam. Snoozebaby është një markë ambicioze me një pozicion të fortë në tregun hollandez të produkteve për fëmijë dhe të vegjël për më shumë se 15 vjet.

Produktet janë bërë nga pëlhurat më të mira si pambuku organik, poliesteri i ricikluar dhe sherpa. Pëlhurat do të thithin aromën e trupit të mamit ose babit. Garancia për një ndjenjë të sigurt. Etiketat e famshme ndryshojnë në madhësi, ngjyrë dhe strukturë. Ata përdorim saten, mëndafsh dhe kadife. Çdo fëmijë zbulon etiketën e tij të preferuar. Të gjitha produktet tona janë të çertifikuara me CE dhe kalojnë ndër të tjera, direktivat më të fundit të BE-së për lodrat (EN71) dhe direktivën e SHBA-së (ASTM).

Detaje:

Masa: 0-3 muaj
Materiali: Pambuk GOTS

Dizenjo Snooze Baby

BLUE NIGHTS 2126, FRESH BLUE 2127, PEACH BLUSH 2128, STORM GREY 2124, TOFFEE 2125