Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

GOTS Giftcard

Dhuratë për një bebe

Dhurata ideale e lindjes: kartolinë lindjeje e punuar me dorë + mini lodër komforti e bërë nga pambuku organik GOTS + zarf. Gati për ta nisur!

Share:

Projektuar në Hollandë, i dashur kudo.

Më thuaj pak më shumë…

Një fëmijë i ri në jetën e mikeshës apo të afërmit tuaj, por nuk mundeni ta vizitoni menjëherë ? Thjesht shkruani dëshirat dhe lumturinë tuaj në mënyrën e vjetër: në një kartë lindjeje. Mund të zgjidhni nga 5 kartolina të ndryshme të bëra me dorë. Në kombinim me një mini-Sweet Dreaming (lodrën më të bukur të rehatisë në botë që ofron rehati, gëzim dhe butësi), kjo është vërtet madhështore për t’u dërguar dhe sigurisht për t’u marrë. Seti vjen me një zarf kështu që ju nuk ju duhet asgjë tjetër dhe është gati për dhuratë!

Snoozebaby Amsterdam

Koleksionet Snoozebaby janë projektuar dhe zhvilluar në Amsterdam. Snoozebaby është një markë ambicioze me një pozicion të fortë në tregun hollandez të produkteve për fëmijë dhe të vegjël për më shumë se 15 vjet.

Produktet janë bërë nga pëlhurat më të mira si pambuku organik, poliesteri i ricikluar dhe sherpa. Pëlhurat do të thithin aromën e trupit të mamit ose babit. Garancia për një ndjenjë të sigurt. Etiketat e famshme ndryshojnë në madhësi, ngjyrë dhe strukturë. Ata përdorim saten, mëndafsh dhe kadife. Çdo fëmijë zbulon etiketën e tij të preferuar. Të gjitha produktet tona janë të çertifikuara me CE dhe kalojnë ndër të tjera, direktivat më të fundit të BE-së për lodrat (EN71) dhe direktivën e SHBA-së (ASTM).

 

Detaje:

Madhësia: 15 x 15 cm
100% pambuk organik

Dizenjo Snooze Baby

BLUE NIGHTS 461, PEACH BLUSH 463, STORM GREY 459, TOFFEE 460