Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Furçë dhëmbësh & Aksesor mbajtës

Furça e dhëmbëve NFco Bio është e biodegradueshme së bashku me paketimin e saj.

Share:

NFco. Set – Furçë dhëmbësh & Aksesor mbajtës

Furça e dhëmbëve NFco Bio është e biodegradueshme së bashku me paketimin e saj.
Doreza është bërë nga niseshte misri pa-OMGJ me fije najloni të cilat janë pa BPA.

Furçë dhëmbësh
Doreza e bërë nga niseshte misri pa OMGJ
Fijet e buta najloni
Pa BPA
Paketim i biodegradueshëm, pa plastikë

Ngjyra NFco

Ivory Desert, Monsoon Mist, Pirate Black, River Mint, Rose Quartz