Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori:

Feeding Spoons

Set lugësh

Lugët për ushqimin Matchstick Monkey janë krijuar posaçërisht me gojët e vogla në mendje. Gungat e vogla në pjesën e pasme të lugës janë ideale për të kapur puretë dhe jogurtet, ndërsa koka e ngushtë e lugës futet në mënyrë të sigurt brenda gojës së foshnjës.

Share:

Matchstick Monkey – Set lugësh

Lugët për ushqimin Matchstick Monkey janë krijuar posaçërisht me gojët e vogla në mendje. Gungat e vogla në pjesën e pasme të lugës janë ideale për të kapur puretë dhe jogurtet, ndërsa koka e ngushtë e lugës futet në mënyrë të sigurt brenda gojës së foshnjës. Materiali që nuk rrëshqet dhe forma e dorezës i lejon të vegjlit të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike dhe shkathtësi të gishtave, ndërsa mësojnë të kapin mjetet dhe fillojnë të ushqehen vetë. Të bëra nga silikoni pa BPA dhe ftalate, lugët janë të sigurta në lavastovilje dhe përmbajnë Mbrojtje Antimikrobiale BioCote®.

Më shumë:

  • Seti përmban dy lugë
  • Aksesorë të butë silikoni për të mbrojtur mishrat e dhëmbëve
  • Lugë e ngushtë për t’u futur në mënyrë perfekte në gojën e foshnjës
  • Bërthama e fortë najloni
  • Kapje jo rrëshqitëse dhe dorezë e krijuar për kapje të lehtë
  • Përmban Mbrojtje Antimikrobike BioCote®
  • Pa BPA dhe ftalate
  • Të sigurta në mikrovalë dhe në lavastovilje
  • Të përshtatshme nga 12+ muaj

Të disponueshme në 2 ngjyra!

Ngjyra Matchstick Monkey

Cool Grey, Dusty Pink