Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Ergonomic Headrest for Baby

Pilö

Një jastëk në formë të rrumbullakosur që ndihmon në parandalimin e plagiocefalisë pozicionale (Sindroma e kokës së sheshtë) duke lehtësuar çdo presion në pjesën e pasme të kokës dhe qafës së foshnjës dhe duke e mbajtur atë në linjë.

 

Share:

bblüv – Ergonomic Headrest for Baby

Pilö është një jastëk në formë të rrumbullakët që ndihmon në parandalimin e plagiocefalisë pozicionale (Sindroma e kokës së sheshtë) duke lehtësuar çdo presion në pjesën e pasme të kokës dhe qafës së foshnjës dhe duke e mbajtur atë në linjë. Lejon frymëmarrjen, ndihmon në zhvillimin e një kafke të rrumbullakosur dhe të shëndetshme. Mund të përdoret që nga lindja deri në rrokullisjen e parë të foshnjës në bark. 

  • Përdorim universal në krevat fëmijësh, kosh, “palestër” për fëmijë, makinë, sedilje, lëkundëse, karrocë fëmijësh apo shtresë (playmat).
  • I përkryer për të udhëtuar
  • I lehtë për t’u përdorur, pastrohet dhe lahet në lavatriçe
  • Përmasat: 23.6 cm x 21.6 cm x 3.3 cm
Ngjyra Bbluv

Grey, White