Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 1318

Cheesy Straws 12g

Patatinat tona të shijshme me shije djathi janë perfekte për të vegjlit nga 9 muajsh.

Share:
Veggie Straws – Cheesy Flavour

Patatinat tona të shijshme me shije djathi janë perfekte për të vegjlit nga 9 muajsh.

Me qendrat e tyre të zbrazëta dhe formën e zgjuar të tubit, patatinat tona janë sa të shijshme aq edhe të lehta për t’u mbajtur. E përkryer për të vegjlit që po trajnohen në kapjen e ushqimeve dhe koordinimin dorë – gojë.

 

Përbërësit:

Patatina me dhjathë – niseshte patate (30%), vaj rapese, miell orizi (19%), miell bizele të verdhë (18%), erëza me shije djathi (miell orizi, aromatizues natyral, pluhur qepe, pluhur ekstrakt majaje), klorur kaliumi (mënyrë natyrale për të mbajtur teksturën të shkrifët), pluhur domate, kripë, pluhur panxhari.

Nuk përmban…

  • Gluten
  • Shije artificiale
  • Ngjyra artificiale
  • Konservues të shtuar

 

* Përbërësit dhe informacioni bazohen në legjislacionin e Mbretërisë së Bashkuar. Nëse vizitoni faqen e internetit nga një vend jashtë MB, legjislacioni dhe paketimi mund të ndryshojnë. Ju lutemi kontrolloni paketimin tuaj lokal pasi ato do të jenë në përputhje me legjislacionin vendas në lidhje me përbërësit dhe informacionin.