Share:

Cheerful Playing Cloth – 75 x 95 cm

Shtresë dyshemeje Shtresa e butë dhe e trashë e bërë nga 100% pambuk organik dhe mbushje poliester të ricikluar me shumë etiketa të bukura. Gati për të eksploruar!

Category:
Tags:

Description

Projektuar në Hollandë, i dashur kudo.

Më thuaj pak më shumë…

Përpiquni të pozicionoheni si një fëmijë, i shtrirë në një shtresë të butë në bark(tummy time) ose në shpinë, i rrethuar nga të gjitha llojet e etiketave dhe pëlhurave të ndryshme që ju ftojnë t’i kapni, luani dhe prekni ato. E mrekullueshme! Ndoshta foshnja juaj do të donte të rrotullohej dhe të kthehej, të zvarritet ose të flejë; Snoozebaby dëshiron ta bëjë fëmijën tuaj të ndihet i qetë në një mjedis të sigurt, gati për të eksploruar. Kjo shtresë, 75 x 95 cm, përbëhet nga 100% pambuk organik dhe 100% fibër poliesteri i ricikluar prej 4 cm. I përshtatshëm për çdo fëmijë dhe/ose dhomë ndenjeje.

Snoozebaby Amsterdam

Koleksionet Snoozebaby janë projektuar dhe zhvilluar në Amsterdam. Snoozebaby është një markë ambicioze me një pozicion të fortë në tregun hollandez të produkteve për fëmijë dhe të vegjël për më shumë se 15 vjet.

Produktet janë bërë nga pëlhurat më të mira si pambuku organik, poliesteri i ricikluar dhe sherpa. Pëlhurat do të thithin aromën e trupit të mamit ose babit. Garancia për një ndjenjë të sigurt. Etiketat e famshme ndryshojnë në madhësi, ngjyrë dhe strukturë. Ata përdorim saten, mëndafsh dhe kadife. Çdo fëmijë zbulon etiketën e tij të preferuar. Të gjitha produktet tona janë të çertifikuara me CE dhe kalojnë ndër të tjera, direktivat më të fundit të BE-së për lodrat (EN71) dhe direktivën e SHBA-së (ASTM).

Detaje:

Madhësia: 75 x 95 cm
100% pambuk organik

Additional information

Dizenjo Snooze Baby

BLUE NIGHTS 557, PEACH BLUSH 559, STORM GREY 555, TOFFEE 556