Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: 907 Kategori: Etiketë:

Buggy Booklet

Libri argetues i karrocës

Një libër eksplorimi, i bukur për fëmijë me printime të ëmbla, faqe që rrudhen dhe me shumë gjëra që ndodhin. Lehtë për t’u ngjitur në karrigen ose karrocën e fëmijës suaj.

Share:

Projektuar në Hollandë, i dashur kudo.

Më thuaj pak më shumë…

Një libër eksplorimi, i bukur për fëmijë me printime të ëmbla, faqe që rrudhen dhe me shumë gjëra që ndodhin. Lehtë për t’u ngjitur në karrigen ose karrocën e fëmijës suaj. Me etiketat Snoozebaby, duke ofruar orë të pafundme argëtimi dhe në të njëjtën kohë stimulon aftësitë e shkëlqyera motorike dhe sensin e prekjes.

 

Snoozebaby Amsterdam

Koleksionet Snoozebaby janë projektuar dhe zhvilluar në Amsterdam. Snoozebaby është një markë ambicioze me një pozicion të fortë në tregun hollandez të produkteve për fëmijë dhe të vegjël për më shumë se 15 vjet.

Produktet janë bërë nga pëlhurat më të mira si pambuku organik, poliesteri i ricikluar dhe sherpa. Pëlhurat do të thithin aromën e trupit të mamit ose babit. Garancia për një ndjenjë të sigurt. Etiketat e famshme ndryshojnë në madhësi, ngjyrë dhe strukturë. Ata përdorim saten, mëndafsh dhe kadife. Çdo fëmijë zbulon etiketën e tij të preferuar. Të gjitha produktet tona janë të çertifikuara me CE dhe kalojnë ndër të tjera, direktivat më të fundit të BE-së për lodrat (EN71) dhe direktivën e SHBA-së (ASTM).

 

Detaje:

Madhësia 10 x 10 cm
100% pambuk Oeko-tex