Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

Baby Teething Mitten

Glüv

Dorashkë për mishrat e dhëmbëve

Gjeni lehtësim dhe argëtim në një produkt ! Glüv është krijuar për të ofruar masazh stimulues të mishrave të dhëmbëve falë teksturave dhe dizajnit të saj. Foshnja mund të qetësojë vetë dhimbjen e daljes së dhëmbëve duke shmangur kështu irritimin e duarve që mbahen në gojë.

Share:

Bblüv – Baby teething mitten

Gjeni lehtësim dhe argëtim në një produkt ! Glüv është krijuar për të ofruar masazh stimulues të mishrave të dhëmbëve falë teksturave dhe dizajnit të saj. Foshnja mund të qetësojë vetë dhimbjen e daljes së dhëmbëve duke shmangur kështu irritimin e duarve që mbahen në gojë.

 

  • Ofron vetë-qetësim dhe e mban fëmijën të argëtuar
  • Qëndron në dorë me një rrip të rregullueshëm i cili ofron siguri
  • Bërë nga silikoni i butë i gradës ushqimore dhe pëlhurë rezistente
  • Përfshin një çantë praktike mbajtëse/larëse
  • E këmbyeshme, mund të vishet në të dyja duart

Lahet në lavatriçe në cikël të ftohtë

Përmasat: 7.6 cm x 10.7 cm x 2 cm

Ngjyra Bbluv

Blue, Grey, Lime