Regjistrohuni këtu dhe përfitoni ofertat fantastike!
Kodi: N/A Kategori: Etiketë:

4-in-1 Transition Sippy Cup

Küp

Po kërkoni për një gotë tranzicioni të gjitha-në-një? Mos kërkoni më tej! Küp është një gotë tranzicioni me 5 pjesë me mbyllje prej silikoni që ndalon derdhjen e lëngjeve, kështu që nuk keni më nevojë të blini më shumë gota për fëmijën tuaj gjatë rritjes!

Share:

Gotë Multifunksionale

Po kërkoni për një gotë tranzicioni të gjitha-në-një? Mos kërkoni më tej! Küp është një gotë tranzicioni me 5 pjesë, me mbyllje prej silikoni që ndalon derdhjen e lëngjeve, kështu që nuk keni më nevojë të blini më shumë gota për fëmijën tuaj gjatë rritjes! Nga pirja nga një gotë sippy deri tek pirja nga një gotë me pipëz dhe më pas direkt nga gota, kjo gotë do të rritet me të voglin tuaj dhe do t’i inkurajojë ata të fitojnë besim dhe pavarësi.

E bërë nga silikon i gradës ushqimore pa BPA dhe pa ftalate, Küp-i ynë lahet lehtësisht dhe është rezistent ndaj njollave. Nëse dëshironi, mund ta lani me dorë ose ta vendosni direkt në pjatalarëse (raft i sipërm). Është gjithashtu e bërë nga material i qëndrueshëm dhe pa myk për përdorim më të sigurt me kalimin e viteve.

  • Set 5-pjesësh i përshtatshëm për zhvillimin e fëmijës suaj
  • Mbyllje prej silikoni që ndalon derdhjen e lëngjeve
  • Doreza të lëvizshme dhe të lehta për t’u kapur
  • Pa BPA dhe ftalate
  • Silikoni i gradës ushqimore, i butë dhe fleksibël
  • E qëndrueshme dhe rezistente ndaj njollave
  • E sigurtë në lavastovilje
Ngjyra Bbluv

Blue, Lime